Barbora Rožičová

60997. Bez názvu I.

popis: Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole B. Rožičová. Nerámováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:51:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (01.07.2021 14:45:00) 6234
500 Kč 30.05.2021 10:21:22 8515