Barbora Rožičová - Bez názvu I.

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole B. Rožičová. Nerámováno.

o autorovi: 1993

Barbora Rožičová
60997. Bez názvu I.
Dražba ukončena:01.07.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (01.07.2021 14:45:00) 6234
500 Kč 30.05.2021 10:21:22 8515