Barbara Keidel - Berlin 31

Akryl na plátně, 110x125 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: 1939
Německá malířka.

velký formát
111522. Berlin 31
Zbývá:4 dnů, 7 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 13.02.2024 20:44:34 8212
3 000 Kč 02.02.2024 11:16:30 13761