Akryl na plátně, 110x110 cm. Signováno vpravo dole Barbara Kavkova 2020 Kavka. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
Nejdelší strana: 110 cm
o autorovi: 1982
Malířka. Studovala Vyšší školu umění v Praze. Studijně pobývala v Irsku. Inspiruje se přírodními motivy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.