Kombinovaná technika, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Barbara Kavková 2021 Kavka. Nerámováno.
o autorovi: 1982
Malířka. Studovala Vyšší školu umění v Praze. Studijně pobývala v Irsku. Inspiruje se přírodními motivy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.