Bára Basiková - Květy v tanci

Olej na plátně, 60x50 cm Nesignováno Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

"Květy v tanci" je jemné a poetické dílo od Báry Basikové, jedné z nejlepších českých zpěvaček. Na obraze se květní lístky pohybují v tanečním rytmu, vytváří dojem, že tančí životní tanec plný radosti. Barvy lososová a růžová dodávají obrazu pocit jemnosti a optimismu. Tento obraz je oslavou života, jeho krásy a neustálého pohybu. Připomíná nám, že i v nejtěžších chvílích může být život plný krásy a naděje, pokud se na něj podíváme očima lásky. Květy, tančící v rytmu života, symbolizují nekonečné možnosti a nové začátky, které čekají na každého z nás.

vydraženo certifikát
117892. Květy v tanci
Dražba ukončena:19.06.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč