Banksy - Love Is In The Air

Nejdelší strana: 42 cm

Combined technique, spray na plátně, 42x41 cm. signovano vzadu Banksy a vpravo dole razidlem Banksy, Rámováno. číslováno AP/08, originál formát.

Vzadu certifikováno.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

certifikát
Banksy
125298. Love Is In The Air
Zbývá:32 dnů, 21 hodin
Konec dražby:31.10.2024 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 100 Kč