Nejdelší strana: 42 cm
Combined technique, spray na plátně, 42x41 cm. signovano vzadu Banksy a vpravo dole razidlem Banksy, Rámováno. číslováno AP/08, originál formát.
Vzadu certifikováno.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.