Banksy - Keep it real

Combined technique, spray na plátně, 26x20 cm. signovano vzadu Banksy a z boku razidlem Banksy, Rámováno. číslováno 8/25, originál formát.

Vzadu certifikováno.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

doporučujeme certifikát
Banksy
123728. Keep it real
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:57:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč