Combined technique, spray na plátně, 26x20 cm. signovano vzadu Banksy a z boku razidlem Banksy, Rámováno. číslováno 8/25, originál formát.
Vzadu certifikováno.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.