Banksy - Keep it real

Nejdelší strana: 50 cm

Combined technique, spray na plátně, 50x40 cm. Signováno vzadu Banksy a z boku razidlem Banksy. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice 7/25.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

vydraženo doporučujeme certifikát
Banksy
115807. Keep it real
Dražba ukončena:30.05.2024 22:49:19
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč