Nejdelší strana: 50 cm
Combined technique, spray na plátně, 50x40 cm. Signováno vzadu Banksy a z boku razidlem Banksy. Nerámováno.
Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice 7/25.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.