Nejdelší strana: 127 cm
Combined technique, spray na plátně, 90x127 cm. Značeno vpravo dole razidlem Banksy. Nerámováno.
Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice AP/06.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.