Banksy - Happy Choppers

Nejdelší strana: 127 cm

Combined technique, spray na plátně, 90x127 cm. Značeno vpravo dole razidlem Banksy. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice AP/06.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

vydraženo velký formát doporučujeme certifikát
Banksy
115687. Happy Choppers
Dražba ukončena:30.05.2024 20:42:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč