Banksy - Happy Choppers

Nejdelší strana: 127 cm

Combined technique, spray na plátně, 90x127 cm. Značeno vpravo dole razidlem Banksy. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice AP/06.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

velký formát doporučujeme certifikát
Banksy
115687. Happy Choppers
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 700 Kč