Nejdelší strana: 40 cm
Combined technique, spray on canvas, 2x 35x35 cm. Limitovaná edice AP 2/5. Signováno vzadu Banksy. Zezadu natisklý certifikát vydavatele díla. Nerámováno.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.