Banksy - Girl with Balloon (Diptych)

Nejdelší strana: 40 cm

Combined technique, spray on canvas, 2x 35x35 cm. Limitovaná edice AP 2/5. Signováno vzadu Banksy. Zezadu natisklý certifikát vydavatele díla. Nerámováno.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

doporučujeme certifikát
Banksy
119861. Girl with Balloon (Diptych)
Zbývá:28 dnů, 0 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:50:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 28.06.2024 9:27:27 1387