Olej na kartonu, 30x40 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole. Pozn.: Rám mírně poškozen. 1890 Rakovník Studoval AVU v Praze (profesoři Loukota, Bukovac, Nechleba). Malíř a restaurátor. Vystavuje se S.V.U. Myslbek v Praze.