Balko, Havel

305274. Soubor 2 prací: Abstrakce

popis: 1x olej na plátně, 1x olej na sololitu, 20x29 cm, 40x40 cm. Signováno. 1x olištováno, 1x nerámováno.

Pozn.: Malba na plátně poškozena.

dražba ukončena: 19.06.2020 20:07:43

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč