Balko, Havel - Soubor 2 prací: Abstrakce

1x olej na plátně, 1x olej na sololitu, 20x29 cm, 40x40 cm. Signováno. 1x olištováno, 1x nerámováno.

Pozn.: Malba na plátně poškozena.

Balko, Havel
305274. Soubor 2 prací: Abstrakce
Dražba ukončena:19.06.2020 20:07:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč