Radek Baláž - Sluneční město

Olej na plátně, 66x91 cm. Monogramováno vlevo dole RB. 18. Nerámováno.

Nejdelší strana: 91 cm

o autorovi: 1968

pozn.: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

113031. Sluneční město
Dražba ukončena:28.03.2024 22:30:21
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč