Radek Baláž - Mustang

Olej na plátně, 60x95 cm. Monogramováno vlevo dole RB 22. Nerámováno.

o autorovi: 1968

pozn.: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

92709. Mustang
Dražba ukončena:12.04.2023 22:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč