Radek Baláž - Aero na Jiřího z Poděbrad

Olej na plátně, 84x80 cm. Monogramováno vlevo dole RB 22. Nerámováno.

o autorovi: 1968

pozn.: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

117627. Aero na Jiřího z Poděbrad
Dražba ukončena:27.06.2024 21:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč