Radek Baláž - Abstrakce

Olej na plátně, 131x110 cm. Monogramováno vpravo dole RB 16. Nerámováno.

o autorovi: 1968

pozn.: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

67396. Abstrakce
Dražba ukončena:28.10.2021 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč