Baklin - Ledaři

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Baklin. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Baklin
86884. Ledaři
Dražba ukončena:27.11.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 16.11.2022 22:55:27 10994