Bai-shi Qi (Čchi Paj-š´) - Veverka s třešněmi

Dřevořez. 27x20 cm. Signováno vpravo nahoře. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1864-1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 300 000 Kč.

39473. Veverka s třešněmi
Dražba ukončena:16.01.2020 20:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč