Bai-shi Qi (Čchi Paj-š´) - Mudrc

Nejdelší strana: 43 cm

Dřevořez, 27x19 cm. Signováno vlevo nahoře. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1864-1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 300 000 Kč.

112267. Mudrc
Dražba ukončena:25.02.2024 21:38:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč