Bai-shi Qi (Čchi Paj-š´) - Lopuchy

Barevný dřevořez, 31x19 cm. Značeno. Volný list.

Pozn.: Papír v místech mírně poškozen.

o autorovi: 1864-1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 300 000 Kč.

57035. Lopuchy
Dražba ukončena:18.03.2021 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč