Bai-shi Qi (Čchi Paj-š´) - Dravý pták

Dřevořez. 27x17 cm, signováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1864-1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 300 000 Kč.

14524. Dravý pták
Dražba ukončena:29.11.2017 19:38:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč