Bai-shi Qi (Čchi Paj-š´) - Mudrc

Dřevořez, 27x19 cm. Signováno vlevo nahoře. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1864-1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 300 000 Kč.

31238. Mudrc
Dražba ukončena:25.04.2019 20:25:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 800 Kč