B. Tůma - Cesta na půlnoční

Olej na plátně, 33x49 cm. Signováno vpravo dole B. Tůma. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

B. Tůma
116357. Cesta na půlnoční
Dražba ukončena:26.05.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 20.05.2024 10:18:00 13601