B. Němec - Mlýn

Olej na kartonu, 38x42 cm. Signováno vpravo dole B. Němec. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

85796. Mlýn
Dražba ukončena:23.10.2022 20:26:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč