B. Loždina - Portrét dívky

Olej na kartonu, 30x23 cm. Signováno dole uprostřed B. Loždina 44. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 48 cm

B. Loždina
111756. Portrét dívky
Dražba ukončena:11.02.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč