B. Konečný - Na rozcestí

Olej na kartonu, 32x43 cm, signováno vpravo dole B. Konečný, rám, pasparta, zaskleno.

7263. Na rozcestí
Dražba ukončena:26.01.2017 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč