B. Horník - Žena v kroji

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x32 cm, signováno vpravo dole B. Horník, rám.

9073. Žena v kroji
Dražba ukončena:30.03.2017 22:07:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 30.03.2017 22:02:40 582
700 Kč 30.03.2017 13:17:51 765