B. Horník - Tažné koně v zasněženém lese

Olej na kartonu, 30x34 cm. Signováno vpravo dole B. Horník. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

71421. Tažné koně v zasněženém lese
Dražba ukončena:26.12.2021 20:23:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč