B. Horník - Květinové zátiší

Olej na plátně, 65x43 cm. Signováno vlevo dole B. Horník. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

24957. Květinové zátiší
Dražba ukončena:28.11.2018 19:32:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč