B. Filipi

308974. U chalup

popis: Olej na kartonu, 35x48 cm. Signováno vpravo dole B. Filipi. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 14.06.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.06.2021 17:34:46 8053