B. Dvořák - Krajina s kapličkou

Olej na plátně, 46x60 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

60160. Krajina s kapličkou
Dražba ukončena:27.05.2021 22:42:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč