Olej na kartonu 50x70 cm; olej na plátně, 54x70 cm; jeden signovaný B. Blažek, rámovány. 1901, Veltruby - 1960, Praha Soukromý žák Blažíčka a Radimského. Malíř Kolína a okolí. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.