A.V. Procházka - U kolébky

Olej na kartonu, 45x62 cm. Signováno vlevo dole A. V. Procházka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Sklo vlevo dole mírně naprasklé. Rám mírně poškozen.

A.V. Procházka
19720. U kolébky
Dražba ukončena:25.04.2018 21:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (25.04.2018 21:14:01) 3918