.. - Prsten s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,15 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Medové zbarvení (heat treated) oblého tvaru, poloprůhledný, hladký, rozměr 28x18x4mm, výrazného tvaru spirály, rhodiované, velikost 58.

..
113323. Prsten s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,15 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:23:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč