Augustin Satra - Stromy u chalupy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x51 cm. Signováno vlevo dole Aug. Satra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

40898. Stromy u chalupy
Dražba ukončena:26.02.2020 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč