Augustin Satra - Statek

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Aug. Satra 1902. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu čísla.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

posouzeno znalcem
115588. Statek
Zbývá:19 dnů, 13 hodin
Konec dražby:29.05.2024 22:22:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 500 Kč