Augustin Satra - Samota v zimě

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Aug. Satra 1901. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
81376. Samota v zimě
Dražba ukončena:28.07.2022 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč