Augustin Satra - Na kraji lesa

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 19x26 cm. Signováno vpravo dole pod rámem Aug.Satra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

41174. Na kraji lesa
Dražba ukončena:27.02.2020 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč