Augustin Satra - Krajina

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole Aug. Satra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
82463. Krajina
Dražba ukončena:31.08.2022 22:08:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč