Augustin Satra - Chalupy

Olej na plátně, 71x100 cm. Signováno vpravo dole Aug. Satra 1905. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem velký formát
100267. Chalupy
Dražba ukončena:30.08.2023 20:15:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč