Olej na plátně, 71x100 cm. Signováno vpravo dole Aug. Satra 1905. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 120 cm
o autorovi: 1877 - 1909
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč