Augustin Satra - Cesta u chalupy

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vlevo dole Aug. Satra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
77451. Cesta u chalupy
Dražba ukončena:26.05.2022 22:16:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč