Augustin Satra - Cesta lesem

Olej na kartonu, 26x17 cm. Signováno vlevo dole A. Satra. Rám, sklo.

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

36491. Cesta lesem
Dražba ukončena:30.10.2019 19:52:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč