Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x26 cm, signováno vlevo dole Ságner, rám.
Pozn.: Rám poškozen. Plátno zvlněno. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1891 – 1946
Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u J. Preislera, po 1. světové válce a pobytu na frontě dokončil studia u M. Pirnera, V. Nechleby a F. Thieleho. Působil jako středoškolský profesor kreslení v Praze, Mladé Boleslavi a Duchcově. Byl členem Skupiny Kvart, s níž vystavoval.