Olej na plátně, 52x40 cm. Signováno vlevo dole Ságner. Rámováno.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1891 – 1946
Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u J. Preislera, po 1. světové válce a pobytu na frontě dokončil studia u M. Pirnera, V. Nechleby a F. Thieleho. Působil jako středoškolský profesor kreslení v Praze, Mladé Boleslavi a Duchcově. Byl členem Skupiny Kvart, s níž vystavoval.