Augustin Nezval - Předjaří

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Aug. Nezval. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

22863. Předjaří
Dražba ukončena:27.09.2018 22:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč