Augustin Němejc - Jezdci

Kresba, 16x20 cm, signováno vpravo dole Aug. Němejc, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1861 - 1938
Studoval na AVU v Praze u prof. Sequense a na Akademii v Mnichově. Po studiích působil jako malíř a pedagog v Plzni. Jeho obrazy představovaly hlavně život prostých lidí na Plzeňsku. Za obraz Beznadějná láska získal na Všeobecné zemské jubilejní v Praze 1891 roční stipendium v Paříži. Stálá expozice jeho děl je umístěna v Městské galerii v Nepomuku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

15748. Jezdci
Dražba ukončena:25.01.2018 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.01.2018 20:25:38 3469