Augustin Němejc

15748. Jezdci

popis: Kresba, 16x20 cm, signováno vpravo dole Aug. Němejc, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: Narodil se v Nepomuku roku 1861.
Studoval na speciálce na AVU v Praze u prof. Sequence, dále na Akademii v Mnichově.
Dílo: Opona divadla J.K. Tyla v Plzni.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

dražba ukončena: 25.01.2018 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.01.2018 20:25:38 3469