Augustin Mervart - Z rána na Dolní Bečvě

Olej na kartonu, 32x49 cm, signováno vpravo dole Aug. Mervart 27, rám, zaskleno.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

14957. Z rána na Dolní Bečvě
Dražba ukončena:30.11.2017 21:24:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč