Augustin Mervart - Z Itálie

Litografie, 42x50 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 26. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír poškozen.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

50440. Z Itálie
Dražba ukončena:15.10.2020 20:15:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč