Augustin Mervart - Z Horní Bečvy

Olej na kartonu, 33x50 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 54. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
89526. Z Horní Bečvy
Dražba ukončena:22.02.2023 20:10:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč