Augustin Mervart - Z Capri

Kombinovaná technika (tužka, akvarel), 21x30 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart. Datováno 13.10.29. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

62350. Z Capri
Dražba ukončena:28.07.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč